Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Līdzekļi
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskajām
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus jūsu datorā, kad atkārtoti piesakāties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskajām
Šis sīkfails tiek izmantots, lai jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par jūsu izvēlētās vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskajām
Šis sīkfails tiek izmantots, lai informētu vietni, ka lietotājam nav augšupielādēts fotoattēls. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei izsekot, vai profila fotoattēls ir augšupielādēts.
Tīmekļa vietne
Tehniskajām
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu šajā dialoglodziņā norādītos sīkfailu pārvaldības iestatījumus. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt jūsu norādītos sīkfailu iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šī sīkdatne saglabā informāciju par lietotāja sesiju vietnē. Vietnei nav objektīvas funkcionalitātes, lai atspējotu šo sīkfailu datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionalitātes un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
blog list
Spilgtas lomu spēles ar prostitūtām
11
5851

Spilgtas lomu spēles ar prostitūtām

Ja sapņo piedalīties lomu spēlē, ienāc mūsu vietnē. Spilgtas un seksapīlas hetēras dievina lomu spēles un iedzīvojas lomās uz 100%. Tavas fantāzijas kļūs par realitāti, pietiek vien izvēlēties interesantu seksa partneri mūsu vietnē uz uzaicināt meiteni uz randiņu!

Nezināmā seksa klasika

Par vispieprasītāko seksa veidu, kuru visbiežāk pasūta, vēršoties pēc pakalpojumiem pie profesionālām individuālēm, paliek klasiskais sekss. Tradicionālais sekss ar padauzu - viskonservatīvākais, kurā nav nekādu jauninājumu, pārsteigumu un nekā liekā. Šāds veids ir vienmēr un visu pieprasīts. Jebkurš pilngadīgais ir kaut reizi dzīvē izmēģinājis klasisko seksu. Taču pieredzējušas, kaislīgas un brīvas prostitūtas izpildījumā klasiskais sekss pārtop iepriekš nezināmās, neaizmirstāmās izjūtās, kas pasūtot pakalpojumu ir garantētas. Jo meitenes taču cenšas piešaut intīmam svaigumu, daudzveidīgumu un piesātinātību.

 • Milisa777
  super
 • Melnais33
  Jaukas fantāzijas
 • Bdsm
  Tas ir priekš manis. Varbūt ir kāda kas vēlas.
 • Gramzza93
  Super
 • islandietis
  Gribas pabut preteja dzimuma loma no preteja dzimuma.
 • islandietis
  Gribas pabut preteja dzimuma loma no preteja dzimuma.
 • Roksana75
  Lomu speles man patīk. Patīk iejusties sievietes loma. Un izskaties kā sieviete.
 • islandietis
  Gribas pabut par prostituti meiteneij.
 • Kotik
  Хочу быть шлюхой послушной
 • GremlinLobo
  Какая интересная статья
 • jurans
  super
Nosūtīt
Iepriekšējais

Citi raksti