Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Orientācija trans Attiecību statuss tas ir sarežģīti Es meklēju vīrietis, trans Iepazīsies priekš draudzība, ceļojums, sarakste, sekss Augums 190 cm Svars 92 kg Miesasbūve apaļīgs Materiāls atbalsts neinteresē Valodas latviešu, angļu, krievu Seksā mīlu klasiskais sekss, minets, kunilinguss, fistings, anālais sekss, lomu spēles, strapons, seksa rotaļlietas, BDSM Biedrs kopš 09.10.21 VIP līdz 26.09.22
Kas mani uzbudina :
‼️ NERAKSTIET ONKUĻI 40+! ATBILDES NEBŪS‼️Dievinu BDSM. Seksa vergs! Kad man laiza caurumiņu, fistings. Ja ir smalka rociņa, tad patīk kad iebāž man caurumiņā lidz elkonim! Nepatīk sasteigts sex! Lēni ar lielu priekšpēli! Beigt man nepatīk, vēlos lai partneris ilgi mani drāž līdz piešļāc pilnu ānusu!
Par mani:
Džeks, kuram patīk sex 😎 Ļooooti vēlos lai uz mani izmēģina anālo fistingu, kārtīgi pastaipa caurumu, lai var iebāzt roku lidz elkonim 😍
Profila skatījumi:  1596