Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Līdzekļi
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskajām
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus jūsu datorā, kad atkārtoti piesakāties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskajām
Šis sīkfails tiek izmantots, lai jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par jūsu izvēlētās vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskajām
Šis sīkfails tiek izmantots, lai informētu vietni, ka lietotājam nav augšupielādēts fotoattēls. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei izsekot, vai profila fotoattēls ir augšupielādēts.
Tīmekļa vietne
Tehniskajām
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu šajā dialoglodziņā norādītos sīkfailu pārvaldības iestatījumus. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt jūsu norādītos sīkfailu iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šī sīkdatne saglabā informāciju par lietotāja sesiju vietnē. Vietnei nav objektīvas funkcionalitātes, lai atspējotu šo sīkfailu datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionalitātes un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Orientācija hetero Attiecību statuss viens Es meklēju sieviete Iepazīsies priekš sekss, sekss vienai naktij, meklēju, mīļāko Augums 197 cm Svars 83 kg Miesasbūve slaids Materiāls atbalsts neinteresē Valodas latviešu, angļu, krievu Seksā mīlu klasiskais sekss, minets, kunilinguss, masturbācija, striptīzs, anālais sekss, lomu spēles, BDSM, grupveida sekss Biedrs kopš 08.06.22 VIP līdz 15.08.22
Kas mani uzbudina :
Atkarīgs no partneres, katrai ir kāds cits aspekts, kas ļoti uzkurina
Par mani:
Esmu kopts, spējīgs, pieredzējis un ar diezgan labu izmēru starp kājām. Nesmēķēju, esmu tīrs. Meklēju dāmu vecumā 18-36, bet pa lielam vecumam nav nozīmes, ja ir savstarpējā pievilkšanās. Katram sava gaume, bet tā man nav aizspriedumu formām. Preferences par to, ko sagaidu gultā no jums, nav. Esmu vairāk Dom, bet varu būt arī Sub, ja patīk būt vairāk kontrolē. Nav pretenziju grupveida seksam, bet, lūdzu, ņemiet vērā, ka esmu tīri hetero. Mans Telegram ir @kardeusm, ja ir vēlme tur komunicēt.
Profila skatījumi:  1376