Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Orientācija bi, uni Attiecību statuss tas ir sarežģīti Es meklēju sieviete, pārītis Iepazīsies priekš draudzība, sekss, virtuālais Sekss, sekss vienai naktij, sarakste Augums 170 cm Miesasbūve parasts Partneru augums 193 cm Materiāls atbalsts neinteresē Seksā mīlu klasiskais sekss, minets, kunilinguss, seksa rotaļlietas, masturbācija, grupveida sekss, lesbiešu sekss, erotiskā masāža Biedrs kopš 20.06.22 VIP līdz 15.10.22
Par mani:
Vīrieši bez sievietes neinteresē. Nesūtiet savas daiktu bildes!!! Pāris meklē sievieti vai sakarīgu pāri draudzībai un abpusēju simpātiju gadījumā arī kam vairāk. Vīrietim otrs vīrietis neinteresē un mainīties pāriem šobrīd arī īsti ne. Vairāk uzrunā sieviešu savstarpējā saikne. Bildes ir mūsu. Atbildēsim tikai adekvātiem. Vīrieši vieni paši - netērējiet mūsu un paši savu laiku! Visu daram kopā, atsevišķi var tikai sieviete ar sievieti satikties. Arī šo lapu apmeklējam abi, tāpēc piedomājat, ko rakstāt!
Profila skatījumi:  1551