Sludinājumu Pievienot sludinājumu Reģistrācija
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Orientācija neatrisinās Attiecību statuss precējies Es meklēju vīrietis, sieviete, pārītis Iepazīsies priekš draudzība, sekss Augums 175 cm Svars 52 kg Miesasbūve slaids Partneru augums 185 cm Partneru svars 83 kg Materiāls atbalsts neinteresē Valodas latviešu, angļu, krievu Seksā mīlu klasiskais sekss, minets, kunilinguss, seksa rotaļlietas, masturbācija, striptīzs, dominācija, grupveida sekss, strapons, erotiskā masāža Biedrs kopš 11.01.23
Kas mani uzbudina :
ESAM PĀRIS, šeit komunicē SIEVIETE, viena NETIEKOS ne pie kādiem apstākļiem. Netaisamies skriet un lekt gultā ar kuru katru, izvēle un noteikumi mūsu. No sākuma jāsaprot kas ir kas un tad jau var sākt apspriest iespējamo tikšanos. Mūs vairāk interesē sieviešu sabiedrība...
Par mani:
IZLASI KĀRTĪGI !!! Ja vīrietis vēlas mūs uzrunāt, tad raksti normālu, sakarīgu tekstu, nelielu aprakstu par sevi, visus savus parametrus, (visi parametri obligāti), kā arī vēlmes par interesējošo. Raksti vairāk par vienu teikumu.Uz īsiem čau, sveiki, labdien, ko darat, kā iet, vai gribat u.t.t., atbildes nebūs. NEPATĪK profili bez foto, atbildes nebūs - atbildēsim tikai tad ja tā gribēsim. Ciest nevaram uzmācīgos un perversos. Ja runa ir par sievietēm, tad ir savādāk, jo tieši sievetes mūs vairāk interesē. Vīrieši un pāri neapvainojaties kā mazi bērni ja jūs noraidam, jo izvēle un nosacījumi mūsu. Vajag cienīt citu cilvēku vēlmes un intereses, katram ir savs vēlamais...
Profila skatījumi:  3325
Dāvanas:

Sievietes, kas varētu jūs ieinteresēt: