Labs rīts! Kad aiz loga laiks tik nelāgs, bet gribās izklaidi, prātā nāk dažādas lietas. Viena no manas dzīves lielākajām aizrautībām ir dročīt dabā. Viena no top vietām ir Ogrē uz dambīša pussaliņas. Ar velo aizbraukt, līdzi paķerot kādu kokteili, un pie pašas Daugavas tā teikt sauļoties. Novilkt kreklu, novērot apkārtni un pēc tam arī visu pārējo. Sēdēt tur, sauļoties, padročīt. Un vienmēr ar cerību, ka kāda meitene vai džeks pieķers, varbūt sākumā sakautrēsies, bet tad nāks tuvāk un kopā kaut ko sadarīsim. Saprotu, ka tā ir tikai fantāzija, taču kāds būtu kaifs, ja tas īstenotos.
Ja esi no tā gala, vai varbūt ir vēlme šo īstenot (nav obligāti tieši tur), uzraksti. Varbūt kaut ko kaut kā kopā izdomāsim. :p
Комментарии