Panākumi
Izvēlieties valodu
Izvēlieties valodu
Video konkurss Līgo 2024⏳😍☀️
Dāsnas balvas uzvarētājiem 🏆🤑 Piedalīties var ikviens! Vairāk
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   

Par Gribu.lv

Informācija par Gribu.lv

Gribu.lv ir bezmaksas tiešsaistes kopiena ar erotisku piesitienu. Gribu.lv ir kaila tikšanās vieta visiem, kam patīk socializēties tiešsaistē. Papildus ierastajām funkcijām, piemēram, savai profila lapai, izlasei un ziņām, tu vari arī tērzēt, diskutēt, rakstīt un lasīt erotiskus stāstus, veidot emuāru, atrast jaunus draugus, apskatīt un skatīties bildes un filmas un daudz ko citu. Protams, lai kļūtu par biedru, jums nav jāparāda sevi, jūs esat laipni gaidīts neatkarīgi no tā, vai vēlaties vienkārši tērzēt, diskutēt, izrādīties, rakstīt stāstus, atrast jaunus draugus vai vienkārši pastāvēt.

Kas vada Gribu.lv?

Gribu.lv vada domubiedru grupa, kuriem patīk brīvas attiecības, šūpuļdziesmas un kuri vienkārši vēlas izklaidēties. Mēs nodrošinām tehnisko platformu un tās atbalstu; mēs neveidojam un nepublicējam nekādus materiālus, un lietotāji ir atbildīgi par publicētajiem materiāliem. Par nesankcionētu materiālu var ziņot, izmantojot pogas "ziņot", kas atrodamas saistībā ar materiālu. Mēs izskatām visus materiālus, par kuriem ziņots, un rīkojamies saskaņā ar mūsu lietošanas noteikumiem.

Kā sazināties ar Gribu.lv?

Sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected]. Gadījumos, kad ar mums vēlas sazināties policija vai citas izmeklēšanas iestādes, lūdzam tās sazināties ar mums uz to pašu e-pasta adresi.

Piezīme! Pa pastu saņemto pieprasījumu apstrāde notiek no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Komunicējiet ar Gribu.lv moderatoru komandu