Sludinājumu Pievienot sludinājumu Reģistrācija
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Orientācija hetero Attiecību statuss viens Es meklēju vīrietis Iepazīsies priekš draudzība, nopietnas attiecības, virtuālais Sekss, sarakste, tērzēšana Augums 170 cm Miesasbūve parasts Valodas latviešu, angļu, krievu Seksā mīlu masturbācija, dominācija, BDSM, fistings, strapons Biedrs kopš 01.04.23
Kas mani uzbudina :
skaisti apavi un glitas zeķes un laba kompānija
Par mani:
Seksa tūristus aicinu nerakstīt....un seksa pakalpojumus nesniedzu, gadijuma sakari neinteresē, ja tavā profila bildē būs pipele, tas nozīmē, ka vienīgais ar ko lepoties tev ir krāns un man neraksti vispār, jo es augstu vērtēju smadzenes. Nesarakstos ar svešiem un tukšiem profiliem, neatbildu uz stulbiem jautājumiem, ko dari, kā iet, netērē laiku, ja nav telefona un nevari zvanīt tad man neraksti. Es esmu viena no laimīgākajām sievietēm pasaulē, kurai ir orgams, es to sasniedzu masturbējot, un šobrīd man ir dažādi orgasmi vaginālais, anālais, klitorais un g punkta un viss kopā UH - AH, kā arī orgasms mēdz būt no laba vīrieša esot blakus un esmu savu orgasmu pavēlniece, kā arī esmu atkarīga no tādiem priekiem, tāpēc seksu nemeklēju, bet meklēju piedzīvojumus un patīk Femdom tēma jeb sieviešu dominēšanas tēma. piedavāju nerātnus video pret pateicību un izvirtīgu čatu. mans e pasts [email protected]
Profila skatījumi:  10802
Dāvanas:

Sievietes, kas varētu jūs ieinteresēt: