Sludinājumu Pievienot sludinājumu Reģistrācija
Jaunas vietnes funkcijas!
Pieejami saita vispopulārāko profilu reitingi!
Ej uz lapu   Reitingi
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Orientācija hetero Attiecību statuss precējies Es meklēju vīrietis, sieviete, pārītis Iepazīsies priekš sekss Augums 170 cm Svars 78 kg Miesasbūve tievs Partneru augums 171 cm Partneru svars 53 kg Materiāls atbalsts neinteresē Valodas latviešu, angļu, krievu Seksā mīlu klasiskais sekss, minets, kunilinguss, divkāršā penetrācija, grupveida sekss, erotiskā masāža Biedrs kopš 10.09.20
Kas mani uzbudina :
Uzbudini manu prātu
Par mani:
Svingeru pasākumus organizēšana Tiem, kas interesējas par SexWife kluba svinger pasākumiem - sarakstu ar pasākumu datumiem uz visu mēnesi vienmēr var atrast pie pinned ziņām sexwifelatvija telegram kanalam! Pasākumi notiek dažādās vietās Rīgā - uz katru pasākumu ir atsevišķi jāpiesakās. Adresi pasakām tikai dalībniekiem! Pieteikšanās pie @sexwife_club. Pasākumos vidēji ir ap 30 cilvēkiem. Pa retam ir arī lielāki pasākumi. Uz Helovīnu bijām 60. Nāk cilvēki ar dažādu pieredzi - gan tādi, kas ir pirmo reizi un grib pamēģināt ko jaunu, gan jau pieredzējuši svingeri. Arī intereses ir dažādas un pasākuma laikā ir vērojamas dažādākās grupveida seksa kombinācijas: pāru maiņa, seks trijatā, kā arī seks ar vairāk partneriem. Mums ir daudzas ugunīgas sievietes (pāri), kam patīk tieši gangbang formāts - sekss ar vairākiem vīriešiem vienlaicīgi. Tādēļ seksīgi, spējīgi vīrieši mūsu pasākumos vienmēr ir gaidīti! Sieviešu proporcija mūsu pasākumos vidēji ir 40%. Daudzas no mums ir biseksuālas un bauda glāstus, kuni, spēļmantiņas arī savā starpā. Vīriešu starpā, savukārt, nekādi seksuāli kontakti mūsu pasākumos nav atļauti. Pasākumi notiek komfortablās plašās telpās Rīgas centrā. Ir kopējā telpa saviesīgajai daļai ar uzkodām, bezalkoholiskiem dzērieniem, mūziku, un atsevišķas istabas vakara karstākajai daļai. Drīkst sev paņemt līdzi nedaudz alkohola noskaņojumam, taču iesakām ar to neaizrauties.
Profila skatījumi:  11709
Dāvanas:

Sievietes, kas varētu jūs ieinteresēt: