Sludinājumu Pievienot sludinājumu Reģistrācija
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Orientācija hetero Attiecību statuss viens Es meklēju vīrietis Iepazīsies priekš cits, draudzība, sarakste Augums 172 cm Miesasbūve parasts Materiāls atbalsts neinteresē Valodas latviešu, angļu, krievu, lietuviešu Biedrs kopš 01.09.21
Kas mani uzbudina :
Vīrieši😂 Augums 178+
Par mani:
Nepatīk neraksti!!!! Varbut nav īstā vieta,bet neviens man nevar aizliegt dzīvot ,kā es velos! Varbut te ir arī kads normals vīrietis,kuram ir plašāks redzesloks par (dicpick) sūtīšanu un vairak interesantu sarunu tēmu,kā nodrāzti un sekli teksti par nodr*šanos!🤷‍♀️ Arī ,lai viena nakts būtu izdevusies ir jāmāk kas vairāk.. "Dzīvē gandrīz visu var sarunāt,tik skatoties,kā runā!" Nebūsim samaitāti)) Nevaig man Jusu nodāztās frāzes un dicpick foto!!! P.s ja nesāc sarunu ar pieklājīgu foto-tad vari nemaz nerakstīt!(nav runa par kailfoto)-neteresim laiku!🤷‍♀️ Foto 100% MANI *esmu jūrnieks “Man ir tiesības būt savādakai!”
Profila skatījumi:  49262
Dāvanas:

Sievietes, kas varētu jūs ieinteresēt: