Sludinājumu Pievienot sludinājumu Reģistrācija
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Orientācija bi, uni Attiecību statuss precējies Es meklēju sieviete Iepazīsies priekš sekss, virtuālais Sekss, sekss vienai naktij, sarakste Augums 176 cm Svars 65 kg Miesasbūve parasts Materiāls atbalsts neinteresē Valodas latviešu, krievu Seksā mīlu klasiskais sekss, kunilinguss, seksa rotaļlietas, masturbācija, divkāršā penetrācija, fistings, anālais sekss, grupveida sekss, lesbiešu sekss Biedrs kopš 09.02.21
Kas mani uzbudina :
Tas var būt jebkas - īsti nevar noformulēt
Par mani:
Vēlos iepazīties ar reālu sievieti kopējām sex tikšanās reizēm un draudzībai kopā ar manu vīru. Esmu kopta, bez kaitīgiem ieradumiem, izglītota bisexuāla sieviete. Ideāli ja esi līdzīga. Bisexuāli, kopti pāri arī labprat tiek izskatīti kopīgai draudzībai. Nav pretenziju ja runā krieviski. Pierīga/Rīga Īpaša informācija vīriešiem - EJAT ..... . Nu paši izdomājat uz kurieni. Viena netiekos. Lūgums netraucējat mani ar saviem jēlajiem, tukšajiem solījumiem un piedāvājumiem.
Profila skatījumi:  39691
Dāvanas:

Sievietes, kas varētu jūs ieinteresēt: