Sludinājumu Pievienot sludinājumu Reģistrācija
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Orientācija bi, uni Attiecību statuss precējies Es meklēju vīrietis, sieviete Iepazīsies priekš sekss, sarakste Augums 178 cm Miesasbūve parasts Partneru augums 164 cm Materiāls atbalsts neinteresē Valodas latviešu Seksā mīlu klasiskais sekss, minets, kunilinguss, seksa rotaļlietas, masturbācija, divkāršā penetrācija, anālais sekss, grupveida sekss, lesbiešu sekss, erotiskā masāža Biedrs kopš 01.07.22
Kas mani uzbudina :
Emocijas un piedzīvojums…
Par mani:
Precēts pāris meklē bi sievieti vai bi vīrieti 26-35g retām tikšanās reizēm. [email protected] Vai te ir kāds bi draudziņš kurš vēlētos piebiedroties pārim, vecumā 26-35g, augums, ne garāks kā ~178… normāls, nemeklējam noteikti fitnesa guru…var būt jau aizņemts un attiecībās, tas pat labāk :).. gaidam aprakstu un bildes e pastā, tur arī tālākā sarakste.. :) Vēlams ka esi brīvs jau šajā nogalē..;) Ja neatbildam, tad saprotamies bez vārdiem, ka nesakrīt mūsu gaumes ..:) Uz tikšanos ;) gaidam iespējams tieši tavu ziņu!
Profila skatījumi:  3559
Dāvanas:

Sievietes, kas varētu jūs ieinteresēt: