Sludinājumu Pievienot sludinājumu Reģistrācija
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Orientācija hetero Attiecību statuss precējies Es meklēju pārītis Iepazīsies priekš draudzība, sekss Augums 175 cm Svars 77 kg Miesasbūve parasts Partneru augums 164 cm Partneru svars 60 kg Materiāls atbalsts neinteresē Valodas latviešu, angļu Seksā mīlu klasiskais sekss, minets, kunilinguss, seksa rotaļlietas, divkāršā penetrācija, anālais sekss, grupveida sekss Biedrs kopš 31.07.21
Kas mani uzbudina :
Slaids un pozitīvs ģimenes pāris ar līdzīgu skatījumu, ar kuriem interesanti ne tikai gultā.
Par mani:
Ja neesat aprobežoti ar vārdu krājumu un varat uzrakstīt vairākus paplašinātus teikumus par sevi, iepazīsimies ar +- mūsu vecuma un IZMĒRIEM LĪDZĪGU inteliģentu ģimenes pāri ilgstošai draudzībai un pie abpusējām simpātijām kam vairāk, uzreiz gultā nemetamies un ātrie varianti netiek izskatīti.Vientuļi vīrieši, mīļāko pāris un šās jomas "sportisti" neinteresē (vēstules tiks izdzēstas neizlasot). Atbildēsim tikai tiem, kas prot uzrakstīt vairāk par trim teikumiem, mēs nekur nesteidzamies un variants "tiekamies un nokniebjamies" ar mums nestrādās. Mūsu foto ar ķermeņa aprisēm ir apskatāmi un reāli, bez foto nerakstīt, atbildes nebūs. S 47 164/60, V 47 175/77, [email protected]
Profila skatījumi:  18242
Dāvanas:

Sievietes, kas varētu jūs ieinteresēt: