Sludinājumu Pievienot sludinājumu Reģistrācija
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Orientācija hetero Attiecību statuss tas ir sarežģīti Es meklēju pārītis, sieviete Iepazīsies priekš sekss, sekss vienai naktij, cits, draudzība, ceļojums, sarakste Augums 195 cm Svars 100 kg Miesasbūve parasts Partneru augums 165 cm Partneru svars 80 kg Materiāls atbalsts neinteresē Valodas latviešu, krievu, angļu Seksā mīlu klasiskais sekss, minets, kunilinguss, seksa rotaļlietas, BDSM, fistings, grupveida sekss, erotiskā masāža Biedrs kopš 18.07.21 VIP līdz 20.06.23
Kas mani uzbudina :
Atpūta kopā ar sievieti vai pāri ar intīmu pieskaņu.
Par mani:
Esam draisks pāris, kas labprāt satiktos ar līdzīgu pāri vai sievieti jaukai atpūtai. Interesē gan ar partneru maiņu, gan bez. Vai vienkārši pasauļoties pludmalē, pavakariņot kopā. Ja ir interese tad droši rakstiet. Mūs var sastapt arī rakstot uz epastu: [email protected] Interesē arī vīrieši grupsex ietvaros. Biseksuāli vīrieši mūs neinteresē.
Profila skatījumi:  29643
Dāvanas:

Sievietes, kas varētu jūs ieinteresēt: