Sludinājumu Pievienot sludinājumu Reģistrācija
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Orientācija bi, uni Attiecību statuss precējies Es meklēju vīrietis, trans Iepazīsies priekš sekss Augums 178 cm Svars 85 kg Miesasbūve parasts Partneru augums 156 cm Partneru svars 50 kg Materiāls atbalsts neinteresē Valodas latviešu, krievu Seksā mīlu kunilinguss, seksa rotaļlietas, divkāršā penetrācija, anālais sekss, grupveida sekss, strapons, erotiskā masāža Biedrs kopš 17.12.22 VIP līdz 30.03.23
Kas mani uzbudina :
DP, Sexwife, Creampie un daudz citu lietiņu, pie kafijas varam pastāstīt.
Par mani:
Esam piedzīvojuma meklējumos..Mēs meklējam izskatīgu ,koptu bi vīrieti, līdz 35.gadiem, augums līdz 180cm, svars līdz 80kg slaids un galvenais ne vairāk par 16cm loceklis, apkārtmērs drīkst izpausties! Gaidam interesantu vēstuli. Un jā viena lieta Būs obligāta, būs jāuzrāda negatīvs STS tests ,nava dārgs 50€, bez šī gan mums nekas nesanāks.Bet tā Tev būs iespēja izbaudīt kompāniju ar Ģimenes pāri erotiskās noskaņās. Vietu kur tikties izvēlamies kopā, kā arī izmaksas dalam uz 2. 😉
Profila skatījumi:  3910
Dāvanas:

Sievietes, kas varētu jūs ieinteresēt: