Sludinājumu Pievienot sludinājumu Reģistrācija
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Es meklēju vīrietis, trans Iepazīsies priekš sekss, virtuālais Sekss Augums 178 cm Svars 78 kg Valodas latviešu, angļu Seksā mīlu klasiskais sekss, minets, kunilinguss, seksa rotaļlietas, masturbācija, striptīzs, dominācija, BDSM, divkāršā penetrācija, fistings, anālais sekss, lesbiešu sekss, lomu spēles, erotiskā masāža Biedrs kopš 19.02.23
Kas mani uzbudina :
Love you all
Par mani:
Sveika mazā! Nāc ar mani Es esmu karsta latīņu meitene, lai paņemtu pauzi un atpūstos no kā notiek jūsu prātā, ļauj man būt tam, kas tevi iepriecinās un izturēsies pret tevi tā, kā nekad agrāk, es labprāt būtu tavā kompāniju un izklaidēties ar jums. Mana talantīgā mēle liks Tevi saspīlēt un piedzīvosi neaizmirstamu laiku, visas Tavas vajadzības tiks apmierinātas, mīļā, ceru uz drīzu tikšanos. 💙
Profila skatījumi:  450
Dāvanas:

Sievietes, kas varētu jūs ieinteresēt: