Sludinājumu Pievienot sludinājumu Reģistrācija
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Orientācija neatrisinās Attiecību statuss tas ir sarežģīti Es meklēju vīrietis, sieviete Iepazīsies priekš draudzība, sekss, meklēju, mīļāko, cits, sarakste Augums 167 cm Svars 60 kg Miesasbūve tievs Valodas latviešu Seksā mīlu klasiskais sekss, minets, kunilinguss Biedrs kopš 23.03.23 VIP līdz 17.06.23
Kas mani uzbudina :
Izjust sāpes, kas ārda dvēseli, būt uz robežas starp dzīvību un nāvi, sajust asins garšu mutē, just kaut ko, kas liktu man just ka esmu dzīva.
Par mani:

Nēesmu dzimusi vakardien, tikko jūtu ja kāds cenšas mani savaldīt, tad šis "kāds" ir vēsture. Nekad nebūšu kāda radītā pasaulē, tikai un vienigi kopīgi veidotā. Es dzirdu balsis savā galvā, kas saka:"Man ir jābūt mirušai, šī nav mana pasaule, man ir jābūt kaut kur citur". Vienaldzība - tas kas esmu, tas kas vienmēr esmu bijusi un tas kas vienmēr būšu, tā mana būtība, ar to līdzi es aiziešu kapā.

Profila skatījumi:  13942
Dāvanas:

Sievietes, kas varētu jūs ieinteresēt: