Sludinājumu Pievienot sludinājumu Reģistrācija
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Orientācija hetero Attiecību statuss precējies Es meklēju vīrietis, pārītis Iepazīsies priekš draudzība, sekss, ceļojums Augums 174 cm Svars 100 kg Miesasbūve cits Partneru augums 170 cm Partneru svars 90 kg Materiāls atbalsts neinteresē Valodas latviešu, angļu Seksā mīlu klasiskais sekss, minets, kunilinguss, seksa rotaļlietas, masturbācija, dominācija, divkāršā penetrācija, anālais sekss, grupveida sekss Biedrs kopš 03.02.22 VIP līdz 01.04.23
Kas mani uzbudina :
Prāts. Pieklājība, bet ne lētticība un naivums. Mērķtiecīgi, bet ne lēti uzbāzīgi. Laba gaume. Kaili ķermeņi. Sperma. Dzimumlocekļi. Pornofilmas. Izskūtas intīmās vietas. Liekais svars
Par mani:
Drīzāk esam lieli, nevis apaļīgi. Normāla miesasbūve šim vecumam. Neesam ne modeļi, ne sportisti. Meklējam draugus/draugu ilgtermiņam. Arī paši vēlamies būt par draugiem ilgtermiņā. Nevēlamies tikties uz dažām stundām. Tikšanās uz nakti un ilgāk. Sievietes vēlmes ir primārās.
Profila skatījumi:  4737
Dāvanas:

Sievietes, kas varētu jūs ieinteresēt: