Sludinājumu Pievienot sludinājumu Reģistrācija
Jaunas vietnes funkcijas!
Pieejami saita vispopulārāko profilu reitingi!
Ej uz lapu   Reitingi
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Orientācija hetero Attiecību statuss precējies Es meklēju pārītis Iepazīsies priekš draudzība, sekss, ceļojums Augums 182 cm Svars 78 kg Miesasbūve slaids Partneru augums 169 cm Partneru svars 64 kg Materiāls atbalsts neinteresē Valodas latviešu Seksā mīlu klasiskais sekss, minets, seksa rotaļlietas, striptīzs, divkāršā penetrācija, anālais sekss, grupveida sekss, erotiskā masāža Biedrs kopš 06.01.22
Par mani:
Interesē tikai pāris pāru maiņai un seksuālām rotaļām. Starp sievietēm arī kas var būt, bet starp vīriešiem nē. Neinteresē ātrā kniebiena biedri, bet reāli cilvēciskas un draudzīgas attiecības, kurās varam brīvi runāt par savām sajūtām un vēlmēm tā lai visiem četriem ir fantastisks un neaizmirstams piedzīvojums. Ja tiekam līdz tikšanās iespējai, tad noteikti gribēsim videozvanu vai līdzīgu apliecināšanās veidu. Tā kā feiki sāciet dzīvot reālo dzīvi un vieni paši vīrieši, nu nerakstat, tāpat atbildes nebūs.
Profila skatījumi:  2640
Dāvanas:

Sievietes, kas varētu jūs ieinteresēt: