Panākumi
Izvēlieties valodu
Izvēlieties valodu
Dārgie draugi!
Vietnē ir pieejams jauns veids, kā iegādāties žetonus ar vīzas karti. Vairāk
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Par mani

 

Iespējams, esmu viena no izvirtušākajām sievietēm Latvijā, man ir maģistra grāds baudas zinātnē un patīk apzinātais sekss un pieaugušo spēlītes es pati protu izvēlēties ar ko un kad es vēlēšos pavadīt laiku gultā,  man svarīga  iekāre un tas ir priekšnosacījums labam seksam un sekss sākas sievietei galvā,  un tev iesaku savaldzini sievietes prātu un  ķermenis sekos, un krāniņa garums un lielums nepalīdzēs, Vīrietim svarīgākais un sarežģītākais un arī grūtākais darbs ir apmierināt sievieti un kā arī nezinu neko labāku par laimīgu sievieti .....uz ko gribas atskatīties 

Lai ar sievieti baudītu laiku, sievietē ir jāiegulda gan laiks gan finanses un  citi resursi  un Seksa tūristus aicinu nerakstīt.... seksa pakalpojumus nesniedzu, gadījuma sakari neinteresē, ja tavā profila bildē būs pipele, tas nozīmē, ka vienīgais ar ko lepoties tev ir krāns un man neraksti vispār, es augstu vērtēju smadzenes. Nesarakstos ar svešiem un tukšiem profiliem, neatbildu uz stulbiem jautājumiem, ko dari, kā iet, netērē laiku, ja nav telefona un nevari zvanīt tad man neraksti. Es esmu viena no laimīgākajām sievietēm pasaulē, kurai ir orgasms, es to sasniedzu masturbējot, un šobrīd man ir dažādi orgasmi vaginālais, anālais, klitorais un g punkta un viss kopā UH - AH, kā arī orgasms mēdz būt no laba vīrieša esot blakus un esmu savu orgasmu pavēlniece, un zinu cik resnu vajag un cik dziļi un kādu tempu,  šobrīd esmu atkarīga no tādiem priekiem, tāpēc  vienkāršu seksu nemeklēju, bet meklēju piedzīvojumus, mīlu baudīt dzīvi un  patīk nesteidzīgi  un skaisti mirkļi, kā arī  patīk Femdom tēma jeb sieviešu dominēšanas tēma.

Dievinu nūdisma pludmales,  dabu, jūru un vēju matos un man patīk  skaista un kvalitatīva veļa un zeķes un arī labi apavi,  lielas krūtis sievietēm un spalvaina krūtīs vīriešiem un ir skaisti, kad vīrietis pērk veļu, ja gribi, lai novelk biksītes, tad vispirms nopērc tās. 

Piedāvāju nerātnus video par tēmu  SIEVIETES dominēšana un  masturbācija un dažādas anālās spēles kā ari  kvalitatīvus ZL video  dažādās pozās un šokolādes, orgasma sprādziena mirkļa video,  čatu  par izvirtībām un video zvanu pret pateicību , konts revolut vai pay pal vai swed . vai  pornhub /agybella    

  • Orientācija hetero
  • Attiecību statuss viens
  • Miesasbūve parasts
  • Augums, cm 170
  • Valodas latviešu, angļu, krievu
Es meklēju
Iepazīsies priekš
Seksā mīlu
Statistika
  • Biedrs kopš 01.04.23
  • Profila skatījumi 67040
  • VIP līdz 07.06.24
  • Publisks/privāts foto 44/1
  • Publiski/privāti video 5/1