Panākumi
Sludinājumu Pievienot sludinājumu
Ziemassvētku video konkurss 2023 🎥😍🎄
Dāsnas balvas uzvarētājiem 🏆🤑 Piedalīties var ikviens! Vairāk
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Par mani

Vēlos iepazīties ar reālu sievieti kopējām sex tikšanās reizēm un draudzībai kopā ar manu vīru. Esmu kopta, bez kaitīgiem ieradumiem, izglītota bisexuāla sieviete. Ideāli ja esi līdzīga. Bisexuāli, kopti pāri bez liekā svara arī labprāt tiek izskatīti kopīgai draudzībai. Nav pretenziju ja runā krieviski. Pierīga/Rīga. Tā kā vīrietis viens pats nav mūsu interešu lokā, taču pastāv iespēja, ja atbildīs stingriem kritērijiem- Jums nākamais teksts. Tātad bisexuāli orientētiem vīriešiem, kuri uzskata ka ir vērti, lai ar viņiem iepazītos individuāli - pirms Jūs man rakstāt, Jums bez augstiem ārējiem ķermeņa  fiziskā raksturojuma kritērijiem ir jābūt arī materiāli stabili nodrošinātiem, jo šāda tikšanās ar vīrieti vienu pašu nozīmē visu izdevumu segšanu tieši Jums. Savukārt, lai šāda tikšanās būtu forša un atmiņā paliekoša, tas mūsu laikos lielākajam vairumam šeit "ganošos" ir Ļoti dārgs pasākums. Īpaša informācija HETERO vīriešiem - EJAT ..... . Nu paši izdomājat uz kurieni. Viena netiekos. Lūgums netraucējat mani ar saviem jēlajiem, tukšajiem solījumiem un piedāvājumiem kā neaizmirsatms kunilings, masāža utt. 

 • Orientācija bi, uni
 • Attiecību statuss precējies
 • Miesasbūve parasts
 • Svars, kg 65
 • Augums, cm 176
 • Partneru svars, kg 90
 • Partneru augums, cm 193
 • Valodas latviešu, krievu
Es meklēju
Iepazīsies priekš
Seksā mīlu
Dāvanas
Statistika
 • Biedrs kopš 09.02.21
 • Profila skatījumi 46278
 • Publisks/privāts foto 2/1
 • Publiski/privāti video 0/0

Skatīt citus profilus