Panākumi
Izvēlieties valodu
Izvēlieties valodu
Video konkurss Līgo 2024⏳😍☀️
Dāsnas balvas uzvarētājiem 🏆🤑 Piedalīties var ikviens! Vairāk
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
KinkycoupleLV

KinkycoupleLV

28/37 gadi
Pāri
Riga, Latvija
Pēdējā vizīte: 6 pirms vairākām stundām
Par mani

Labdien Gribu dalibnieki. Šodien esam jau sanemus vairakus jautājums par mūsu dalību jaunajā video konkursā. Mēģināsim atbildēt šeit. 


Mēs neesam ieinteresēti dalībā pēc pēdējā konkursa, kad 3. vietas dalībnieks pēdējās stundas laikā saņēma +50 balsis, kaut visā iepriekšējā balsošanas nedēļā kopumā bija saņēmis mazāk par 70, un aizņēmis pirmo vietu.
Mēs uzskatām, ka Gribu portala sistēma tika apmānīta. Iespējams, bija sagatavojuši profilus ar bezmaksas vip statusu, ko saņem, kad jāpierāda/jāferificē vecums. Mēs pārbaudījām, ka ar vienu un to pašu dokumentu var piereģistrēt vairākus profilus un vienlaicīgi visos saņemt vip statusu. Visticamāk, ka kāds no viņu draugiem, sagatavoja šādu 50 profilu komplektu ar "balsotājiem" un tos autorizēja, ņemot vērā, ka līdz balsojuma beigām vip statuss būs 50 profiliem vai vairāk.

Tāds ir mūsu analītiskais secinājums. Šim konkursam mēs droši vien varētu sagatavot 100 autorizetus feik profilus, bet mums nav vēlēšanās nodarboties ar šādām muļķībām. Līdz ar to mēs Neesam ieinteresēti tērēt divas dienas kādas originālas filmas filmēšanai un montāžai, ja rezultāts nav atkarīgs no lietotāju viedokļa, bet gan krāpšanās.

Paldies administrācijai par kārtējo iespēju un aicinājumu. Un mūsu draugiem par motivaciju un atbalstu iepriekšējā konkursā, visi bija šokā, skatoties, kā cilvēkiem uzauga balsu skaits no 70 uz 120 stundas laikā. 

 

P.S. Tas ir mūsu subjektīvais vērtējums, mēs neko pierādīt netaisāmies, bet atsakāmies piedalīties tālāk. 

Novēlam visiem esošiem un jauniem dalibniekiem veiksmi!


Ar cieņu,
Kinky Couple

 

 

Biseksuāls pāris no Latvijas. Bi meitene un CD/TV meitene.

 

 

  • Orientācija bi, uni
  • Valodas latviešu, angļu, krievu
Dāvanas
Statistika
  • Biedrs kopš 30.10.23
  • Profila skatījumi 19758
  • VIP līdz 07.09.24
  • Publisks/privāts foto 65/0
  • Publiski/privāti video 0/0