Panākumi
Izvēlieties valodu
Izvēlieties valodu
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Citi Вažādi

Papeksteļi jeb pārdomas par orālo seksu...kuni....

Turpinot pārdomas....daudzi jautā kā attiecos pret kuni...normāli...ja partneris ir Mīlnieks, tad kuni ir fantastisks un "jumts" aizbrauc, bet ja egoists, tad viena doma galvā - kaut viņam mēle ātrāk nogurtu! Un tā pēc pāris minūtēm notiek 😂😂😂 šo reiz gribu padalīties ar savu pieredzi par vietām, kur esmu baudījusi to...bija man viens draugs, romantiķis... es kā muļķe padalijos ar viņu ar savu fantāziju par kuni krēslā...noskatījos vienā filmā...tur tik skaisti viss izskatijās...sieviete uz krēsla malas, kājas plati uz krēsla balstiem, vīrietis uz ceļiem starp tām...galva noliekta un koncentrēti darbojas ar mēli, rokām piepalīdzot...sieviete baudas viļņos izbauda visu... tā viss izskatījās...a dzīvē tas bija daudz savādāk 😂😂😂 tā sēžot ļoti notirpa kājas, līdz krampis iemetās...kad sākās bauda, nebija kur galvu atliekt, krēsla muguriņa maisīja...kakls stīvs palika 😂 man patīk ar rokām iebraukt tādās reizēs vīrietim matos, bet tajā reizē es ar rokām iekrampejos, jo likās, ka slīdu nost... tā neveiksmīgi beidzās mana fantāzija... bet par to kuni uz galda ir ok... jā mugurai ir nedaudz par stingru, bet kad nāk virsū orgasms, ir kur ieķerties ar rokām... un ir iespējams kājas uzlikt partnerim uz pleciem, jo viņš var arī apsēsties un darboties... nu par kuni mašīnās nestastīšu...tur veselu romānu var uzrakstīt...

 

Komentāri

Nosūtīt
 • KVAZIMODO-007, 55
  Kad bus nakošie Peksteļi???
  lasīt vairāk sakļaut
 • Curvylover, 36
  Mašīnā nav diez ko ērti :/
  lasīt vairāk sakļaut
 • Juris, 33
  Mana parastā taktika- meitene uz muguras gultā zem muguras viens spilvens un zem dupša divi spilveni . Viņa būs tādā kā tiltiņā ar paceltu pežuku .Viegli no apakšas satvert aiz gurniem un glāstīt man spranda nenogurst nemaz ! Tādējādi var laizīt stundām ! Aiz gara laika jau vari izstāstīt par kuni mašīnā 😅
  lasīt vairāk sakļaut
 • kukaraca, 32
  Mmm, izklausās, ka esi baudījusi visādus veidus un kunis ar Tevi būtu baudāms, tā ieķeršanās matos papildus uzbudina un kad jūti, ka dāmai tik labi, ka grib kaut kur stingri ieķerties.
  lasīt vairāk sakļaut