Panākumi
Izvēlieties valodu
Izvēlieties valodu
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Citi Вažādi

Papeksteļi jeb pārdomas par orālo seksu...minetu...

Šīs bija garas brīvdienas....līdz ar to, bija vairāk laika komunikācijai netā...diez gan daudz tika runāts par orālo seksu... konkrēti šoreiz gribu nedaudz skaļi padomāt par minetu...daudz dzirdēju, ka mana vecuma sievietes negrib to sniegt...tad aizdomājos kāpēc tā ir un nonācu pie secinājuma, ka viens no iemesliem ir tas, ka daudzi vīrieši uzskata, ka nomazgājoties ir pietiekami sagatavojies orālajam, kaut pats tajā pašā laikā prasa no sievietes, lai viņai tur viss būtu noskūts un gluds. Diez ko nepatīkami, ka kūsa ieķeras zobu spraugās. Vēl viens no iemesliem ir sperma. Man nav nekas pret to garšu, bet nu ne jau viņu norīt. Kad uz manu jautājumu vai vīrietis pats ir pagaršojis sevi, 90% atbild fui nē, kā to var?! Tad kā var no manis prasīt, lai noriju spermu?! Un vēl apvainojās, ja es to izspļauju...ehh es sevi neuzskatu par profesionāli, daru tā kā protu... un gribas...siekalas brīžam šķīst uz visām pusēm 😂😂😂 tāpēc liekas, ka manus viriešus tieši tās uzvelk....

Komentāri

Nosūtīt