Sludinājumu Pievienot sludinājumu Reģistrācija
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   
Orientācija hetero Attiecību statuss tas ir sarežģīti Es meklēju vīrietis, sieviete, pārītis Iepazīsies priekš sekss, ceļojums, sekss vienai naktij, draudzība, meklēju, mīļāko Augums 178 cm Svars 83 kg Miesasbūve slaids Partneru augums 160 cm Partneru svars 50 kg Materiāls atbalsts neinteresē Valodas latviešu, krievu Seksā mīlu klasiskais sekss, minets, kunilinguss, seksa rotaļlietas, striptīzs, BDSM, grupveida sekss, lesbiešu sekss, lomu spēles, dominācija, divkāršā penetrācija, partnera maiņa, hardcore Biedrs kopš 14.02.22
Par mani:

Vīrietim 33 gadi, sievietei 40. Gribam dažādot intīmo dzīvi. Mums patīk slaidi partneri. Ja sieviete, tad vēlams pakļāvīga. Ja pāris, tas abi slaidi, līdzigi mūsu vecumam, dažāda veida izklaidēm. Ja vientuļš vīrietis, tad sportisku augumu, vecums līdz 35, ar savu tikšanās vietu. ATBILDAM TIKAI ADEKVĀTĀM VĒSTULĒM! Tādas, kurās ir gari paplašināti teikumi, izmantojot pieturzīmes. Lai mūs ieinteresēt, ir jāmāk izteikt savu domu un vēlmi.

Profila skatījumi:  4517
Dāvanas:

Sievietes, kas varētu jūs ieinteresēt: