Panākumi
Sludinājumu Pievienot sludinājumu
Ziemassvētku video konkurss 2023 🎥😍🎄
Dāsnas balvas uzvarētājiem 🏆🤑 Piedalīties var ikviens! Vairāk
Vietnes datu vākšanas iestatījumi

Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus

Atļaut
Kategorija
Mērķis
Rīki
Аnalītiskās
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
Google Analytics
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (gaiša/tumša). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
Tīmekļa vietne
Tehniskās
Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
Tīmekļa vietne
N/A
Nepieciešamās sīkdatnes
Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
Tīmekļa vietne
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Privātums   Cookies
Pieņemt
   

Nerātne dušā...

BDSM

Kavētājas sods.... turpinājums

Ienākot vannas istabā mani papēži noskan pret flīzēto grīdu. Atlaižot manu roku un dodies pie dušas ieslēgt silto ūdeni. 

Mmm... skats uz Tavu dibenu liek rasties vēlmei tajā ieķerties. Vērojot Tevi spogulī paceļu matus un salieku tos izpūrušā copītē. Jau sniedzos lai atāķētu krūšturi, bet sajūtu Tavas rokas uz savām. "Ļauj man atpakot savus gardumus", Tava balss un sajūta ko rada Tava karstā elpa uz kakla liek man atkal notrīsēt. Ar maigu kustību pagriez mani un mūsu skatieni satiekas un uzlieku savas plaukstas uz taviem pleciem un mūsu pieres saskaras un skatieni satiekas. Maigi rokas slīd pār manu muguru un veikli attaisa krūsturi, turpinot kutību pirksti slīd pār pleciem noslidinot lencītes un mežģīnes krītot atsedz krūtis.

Tavas acis iedegas redzot manas kailās krūtis un to piebriedušos cietos galiņus. Maigi noskūpstu Tavas lūpas, ar roku glāstot Tavu kaklu. Atbildi maniem skūpstiem, glāstot muguru... līdz atraujamies lai ievilktu elpu. Tavas lūpas sāk slīdēt pār manu zodu un virzās pa kaklu liekot izlauzties klusam kaisles pilnam vaidam.

Rokas maigi satver manas krūtis no sāniem un pieliecoties sāc tās pārmaiņus skūpstīt... ar mēli velkot apļus ap krūtsgaliem. 

Skūpsti sāk slīdēt zemāk pār manu vēderu un roku pieskārieni tiem seko slīdot pa sāniem līdz biksīšu maliņai. Rokas nestājas tās nekaunīgi aizslīd zem mezģīņotā izstādājuma un veikli to novek.

Masējošām kustībām aizskar manu jūtīgo dibenu, kamēr lūpas kavējas pie gludi skūtā laukumiņa starp kājām. Baudot šos pieskrienus nemanīju ka esi jau uz viena ceļa manā priekšā un Tavas rokas slīd pa kāju lai novilktu kurpi un tad lēnam skūpstot kāju noritini zeķi vienai un arī otrai kājai. Atstājot mani pilnīgi kailu zem Tava iekāres pilnā skatiena.

Tev strauji ceļoties kājās zaudēju līdzsvaru un attopos cieši piekļauta tavam augumam... mmmm uz kakla vēl sasmaržojamas Tavas gardās smaržas, tās dziļi ieelpoju un kaut kas iekņudās zemāk, piekļauju savus gurnus tuvāk Taviem. Sāku skūpstīt kaklu, baudot ādas smaržu un tuvumu... Mans uzbudinājums strauji kāpj.

Lēnam virzi mani uz dušu... vienā rokā turot dušas klausuli un ar otru palīdzot noskalo mani... muguru, krūtis... līdz roka pazūd manā slapjajā kājstarpē palīdzot aizskalot no manis tekošo Tevis atstato šķidrumu... Pirksti pakavējas pie piebriedušā klitora, bet kad vēlos pievilkt Tevi tuvāk izvairies.

Domās nevaru izsķirties vai spēlēt tavu spēli un gaidīt vai mesties Tev virsū jau dušā. Tik ļoti vēlos Tevi tuvu tuvu ka uzliekot rokas uz gurniem pieveklu Tevi klāt....

Dušā atbalsojas skaļš plīkšķis un mans pārsteiguma skaļais "Aaaaa"

Izdzidru caur zobiem izgrūstu "Esi mierīga un gaidi", un mana kājstarpe nodevīgi iekņudās... 

Ieskatos Tev acīs, ar smaidu sejā jautāju "Kas gan notiks ja neklausīšu?", un veikli izlecu no dušas, paķerot dvieli dodos istabas virzienā atstājot mitru pēdu nospiedumus....

Nosūtīt